apteki

Rak prostaty - sposoby leczenia.

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, medycyna, nowotwór, rak, sposoby

(...) Chociaż nowotwór prostaty może się pojawić u mężczyzn w każdym wieku, to jednak statystyki są bezlitosne dla panów koło siedemdziesiątki. Zachorowania przed 40 rokiem życia stanowią niewielki odsetek, wszystkich notowanych przypadków raka (...)

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 22/10/2017

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 22/10/2017

Skuteczne wybielanie zębów

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, zdrowie

(...) Coraz więcej osób zaczyna poważnie myśleć nad wybieleniem swoich zębów. W końcu śnieżnobiały uśmiech to marzenie wielu z nas. Dzięki niemu będziemy wyglądać znacznie piękniej. Warto więc czasem zdecydować się na takie wybielanie zębów. To profesjonalny zabieg, który bez problemu wykonamy już w wielu klinikach stomatologicznych. Oczywiście najpierw będziemy musieli wybrać się na wizytę rozpoznawczą. To wtedy wybrany stomatolog dokładnie opisze nam, na czym będzie polegać cały zabieg. Dzięki temu będziemy mogli się do niego jeszcze lepiej przygotować. Pamiętajmy również, że po takim zabiegu (...)

Dodany przez Elwira T., w dniu 22/08/2015

Dodany przez Elwira T., w dniu 22/08/2015

Terapia logopedyczna dla dorosłych

Słowa kluczowe: apteki, uroda, zdrowie

(...) Nie tylko dzieci borykają się z problemami natury logopedycznej, ale dotyczą one także osób dorosłych. Jednakże musimy wiedzieć, że bez względu na to, w jakim wieku jesteśmy możemy skutecznie pozbyć się problemów z mową, korzystając z terapii logopedycznej. Jakie są cele terapii? Bez wątpienia głównym celem terapii jest regres choroby oraz poprawienie sprawności wśród osób, mających problemy z mową. Tym samym w terapii odnajdziemy elementy, jakimi są usuwanie zaburzeń mowy, wszelkiego typu wad (...)

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 02/03/2015

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 02/03/2015

Choroba nazywana koślawym palcem

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa

(...) Choroba potocznie nazywana koślawym paluchem lub haluksem, jest schorzeniem dotykającym głównie kobiety. Przyczyny jej wystąpienia są różne, lecz do głównych należą: płaskostopie, stojący tryb pracy, noszenie butów na wysokim obcasie i nadwaga. leczenie - to przede wszystkim wizyta u lekarza ortopedy, stosowanie się do jego zaleceń i zakup zalecanych wkładek do butów. Aby zapobiec wystąpieniu tej choroby należy nosić wygodne buty, najlepiej by nie były wąskie i nie ciasne. Ograniczyć wysokość obcasów, nie dopuścić do nadwagi, być aktywną fizycznie, wykonywać ćwiczenia na palce stóp. Dobrym nawykiem w profilaktyce (...)

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 19/01/2015

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 19/01/2015

Pomoc psychologiczna

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, psycholog, zdrowie

(...) Życie przynosi czasem zdarzenia, z którymi ciężko sobie samemu poradzić. Śmierć bliskiej osoby, rozwód, rozstanie, utrata pracy czy narodziny dziecka to sytuacje silnie oddziałujące na stan emocjonalny człowieka. Nieoceniona wówczas jest obecność rodziny lub przyjaciół przy osobie przeżywającej zmiany życiowe. Dobry psycholog także może pomóc w przejściu przez ciężkie chwile i wskazać, osobie poszukującej, (...)

Dodany przez Waldek, w dniu 27/01/2014

Dodany przez Waldek, w dniu 27/01/2014

Szkoła dla przyszłych rodziców

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, macierzyństwo, poród, uroda

(...) Kobiecy okres ciąży to dla kobiety z reguły nieopisana chwila pełna szczęścia, ale też olbrzymi wysiłek i stres. Jedynie kobieta w ciąży potrafi zrozumieć to jak się czuje inna kobieta w okresie błogosławionym, jak to odczuwa się to, że jest się w ciąży, jak to jest rodzić, w końcu jak to jest być mamą. Takie momenty rodzą u kobiet masę różnych pytań, wątpliwości, dylematów. Niemniej mogą one korzystać z takiej formy wsparcia jak pomoc osób znających się na tych tematach.Na pewno kobiecie w ciąży bardzo dużo może pomóc (...)

Dodany przez Elwira T., w dniu 19/03/2013

Dodany przez Elwira T., w dniu 19/03/2013
Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

styczeń 2018 październik 2017 sierpień 2017 sierpień 2016 lipiec 2016 sierpień 2015 marzec 2015 luty 2015 styczeń 2015 wrzesień 2014 maj 2014 styczeń 2014 wrzesień 2013 marzec 2013 maj 2012