leczenie

Rak prostaty - sposoby leczenia.

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, medycyna, nowotwór, rak, sposoby

(...) gruczołu krokowego. Nowotwór stercza (rak prostaty), jak wiele innych nowotworów potrafi nie dawać latami żadnych objawów. Najczęstszym z nich są problemy z oddawaniem moczu i częstomocz. Czasami mogą się pojawić też krwiomocz i zakażenia (...)

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 22/10/2017

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 22/10/2017

Oferta czasów odchudzających w Resurs

Słowa kluczowe: góry, leczenie, medycyna, morze, rehabilitacja, turnusy, uroda, wczasy, zdrowie

(...) że dana osoba się zaniedbała, nie przestrzega odpowiedniej diety, żywi się fast foodami. Wiele osób cierpi na choroby, które sprawiają, iż wbrew sobie przybierają na wadze. Jest też wreszcie wspomniana grupa, (...)

Dodany przez Krystian M., w dniu 11/08/2016

Dodany przez Krystian M., w dniu 11/08/2016

Skuteczne wybielanie zębów

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, zdrowie

(...) należy przez parę dni specjalnie pielęgnować swoje zęby. Nie możemy wtedy spożywać napoi ani dań, które mogłyby zabarwić płytkę. Najszkodliwsze może okazać się wino, kawa oraz papierosy. Zrezygnujmy więc z takich używek, a cały zabieg przyniesie naprawdę zadowalające efekty.Oczywiście metody stosowane przy wybielaniu zębów są bardzo różnorodne. Wszystko zależy tutaj od indywidualnego pacjenta. Decyzję o zastosowanej metodzie podejmiemy wspólnie z naszym stomatologiem. To właśnie on najlepiej nam doradzi i podpowie, które rozwiązanie będzie najlepsze dla nas i naszych zębów. Dzięki temu na pewno (...)

Dodany przez Elwira T., w dniu 22/08/2015

Dodany przez Elwira T., w dniu 22/08/2015

Zdrowotne właściwości miodu

Słowa kluczowe: dieta, leczenie, medycyna, zdrowie

(...) maści wykonane z miodu do leczenia ran. Współczesne badania potwierdziły ich skuteczność, w związku z obecnością silnie bakteriobójczej inhibiny w miodzie. Warto dodać, że na inhibinę szczególnie wrażliwe są m.in. niezwykle groźne bakterie gronkowca złocistego.Dobrą wiadomością dla osób pracujących w szkodliwych warunkach lub mieszkających w zanieczyszczonym obszarze, może być fakt, że skład miodu - a więc cukry proste, takie jak glukoza i fruktoza - ułatwiają usuwanie toksyn z organizmu, dzięki (...)

Dodany przez Elwira T., w dniu 05/02/2015

Dodany przez Elwira T., w dniu 05/02/2015

Choroba nazywana koślawym palcem

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa

(...) koślawego palucha jest używanie wkładek do butów. Szeroki wybór tego produktu gwarantuje możliwość właściwego doboru. Wkładki do butów mogą być: silikonowe, odciążająco – korygujące, profilaktyczne, ortopedyczne. Podział dotyczy również wyglądu wkładek, mogą one być całościowe lub częściowe, korytkowe, poduszkowe. Mając tak szeroki asortyment do wyboru warto z nich korzystać profilaktycznie. Kiedy zauważone zostaną pierwsze objawy tego schorzenia należy zacząć działać. Najlepiej udać się do lekarza ortopedy, który po obejrzeniu chorego miejsca dobierze odpowiednią metodę zapobiegania jej rozwojowi. Najnowsze (...)

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 19/01/2015

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 19/01/2015

Pomoc psychologiczna

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, psycholog, zdrowie

(...) możliwości jakie posiada.Niektórym osobom potrzebna jest specjalistyczna pomoc, by mogły prowadzić stabilne i szczęśliwe życie. Szczególnie dotyczy to osób, które doświadczyły traumatycznych przeżyć, takich jak gwałty, katastrofy, wypadki. Jednak osoby dorastające w rodzinach z problemem alkoholowym, przemocą czy niepełnych także wymagają terapii. Psychoterapeuta dopasuje odpowiednie metody pomocy, tak by przyniosły jak (...)

Dodany przez Waldek, w dniu 27/01/2014

Dodany przez Waldek, w dniu 27/01/2014

Estetyka zębów

Słowa kluczowe: leczenie, medycyna, zdrowie, zęby

(...) Śnieżnobiały uśmiech jest marzeniem absolutnie każdego mężczyzny jak i każdej dziewczyny. Z pięknym uśmiechem możemy być o wiele bardziej pewni siebie, możemy być bardziej nastawieni na kontakty z innymi ludźmi, o wiele chętniej dążymy do nawiązywania nowych znajomości, a flirt z płcią przeciwną bywa dużo łatwiejsze. nowoczesna stomatologia oraz medycyna estetyczna dają nam ogromne możliwości poprawiania swojego uśmiechu. Tak naprawdę mało kto posiada naturalnie bardzo równe zęby oraz posiadające piękny, biały, lśniący kolor. Większość osób posiada jakieś problemy z uzębieniem. Na szczęście wcale nie musimy z (...)

Dodany przez Krystian M., w dniu 29/09/2013

Dodany przez Krystian M., w dniu 29/09/2013

Szkoła dla przyszłych rodziców

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, macierzyństwo, poród, uroda

(...) standardowa szkoła rodzenia, w której będzie miała okazję dowiedzieć się tego, jakie są wszystkie etapy ciąży, oraz te najbardziej istotne kwestie, czyli tygodnie przed rozwiązaniem oraz ten najbardziej istotny dzień czyli poród. Kobieta, która po raz pierwszy jest w ciąży nie wie jak ma się zachować w różnego rodzaju sytuacjach, więc przebycie kursu w takiej szkole pozwoli kobiecie oswoić się z różnymi momentami, jakie ją czekają. Osoby prowadzące takie placówki powiedzą w skrócie jak rodzić, aby poszło to jak najkorzystniej. Szkoły (...)

Dodany przez Elwira T., w dniu 19/03/2013

Dodany przez Elwira T., w dniu 19/03/2013

Życie na obczyźnie

Słowa kluczowe: leczenie, lekarstwa, medycyna, praca

(...) Po rozszerzeniu krajów Unii Europejskiej dla wielu ludzi stanęły otworem nowe miejsca pracy.Wielu fachowców po poszerzeniu granic może zostać zatrudnionym legalnie w innych państwach, w różnych zawodach.Lekarze praca to wielki sektor, który jest zdolny do migracji w celu poprawienia swoich kwalifikacji (...)

Dodany przez Krystian M., w dniu 27/05/2012

Dodany przez Krystian M., w dniu 27/05/2012

Choroby prostaty

Słowa kluczowe: leczenie, medycyna, zdrowie

(...) Opracowania naukowe nie wykazały predyspozycji dziedzicznych do zachorowalności na raka prostaty. Ale jeśli w rodzinie jakiś mężczyzna cierpiał wcześniej na nowotwór gruczołu krokowego lub też zdecydował się na operację prostaty zaleca się po ukończeniu 50-go roku życia cykliczną kontrolę stanu prostaty. Problemy gruczołu prostaty skutkują zaburzeniami funkcji seksualnych takimi jak zaburzenia erekcja ale również uciskiem na cewkę moczową. Powolny rozrost gruczołu prostaty jest normalną konsekwencją starzenia się ciała człowieka i z biegiem lat dotyczy bardzo wielu mężczyzn. Procesowi temu towarzyszą takie czynniki jak stresogenny tryb życia, zbyt mało różnorodne odżywianie się, mała ilość ruchu. Dlatego zaleca się aktywność z obszaru profilaktyki takie jak wizyty cykliczne u specjalistów, niskotłuszczowa dieta, spacery, uprawianie sportu, itp. Od wielu lat badacze podejmują badania dotyczące zrozumienia istoty powstawania nowotworów prostaty. Nie wiadomo do końca, co stoi za tajemnicą modyfikowania przez organizm zdrowych komórek gruczołu prostaty na komórki rakowe. (...)

Dodany przez Elwira T., w dniu 19/05/2012

Dodany przez Elwira T., w dniu 19/05/2012
Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

styczeń 2018 październik 2017 sierpień 2017 sierpień 2016 lipiec 2016 sierpień 2015 marzec 2015 luty 2015 styczeń 2015 wrzesień 2014 maj 2014 styczeń 2014 wrzesień 2013 marzec 2013 maj 2012