lekarstwa

Rak prostaty - sposoby leczenia.

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, medycyna, nowotwór, rak, sposoby

(...) dróg moczowych. Do objawów uogólnionych raka stercza, należą zaś m.in. obrzęki kończyn dolnych, dolegliwości bólowe, a także bóle kostne. Dla rozpoznania tego nowotworu, ważne jest oznaczenie stężenia markera PSA w surowicy. Coraz to (...)

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 22/10/2017

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 22/10/2017

Jak leczyć problemy z pęcherzem

Słowa kluczowe: lekarstwa, medycyna, zdrowie

(...) Wiele osób, szczególnie kobiet w okresie menopauzy dotyka poważny problem, jakim jest nietrzymanie moczu. Jest to także często powód do wstydu, zażenowania i innych tego rodzaju uczuć. Bywa, że kobiety wpadają z tego powodu w depresję, ponieważ wydaje im się, że są stare, mało kobiece, a przede wszystkim usiłują swoje problemy urologiczne ukryć przed otoczeniem. Niekiedy wydaje się im nawet, że wokół nich czuć przykry zapach, a wszyscy wokół patrzą tylko na nie. Tymczasem problemy te można w bardzo prosty sposób jeśli nie zniwelować, to przynajmniej usunąć większość przykrych objawów jak (...)

Dodany przez Waldek, w dniu 04/07/2016

Dodany przez Waldek, w dniu 04/07/2016

Choroba nazywana koślawym palcem

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa

(...) Choroba potocznie nazywana koślawym paluchem lub haluksem, jest schorzeniem dotykającym głównie kobiety. Przyczyny jej wystąpienia są różne, lecz do głównych należą: płaskostopie, stojący tryb pracy, noszenie butów na wysokim obcasie i nadwaga. leczenie - to przede wszystkim wizyta u lekarza ortopedy, stosowanie się do jego zaleceń i zakup zalecanych wkładek do butów. Aby zapobiec wystąpieniu tej choroby należy nosić wygodne buty, najlepiej by nie były wąskie i nie ciasne. Ograniczyć wysokość obcasów, nie dopuścić do nadwagi, być aktywną fizycznie, wykonywać ćwiczenia na palce stóp. Dobrym nawykiem w profilaktyce (...)

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 19/01/2015

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 19/01/2015

Jaką rolę pełnią odżywki białkowe?

Słowa kluczowe: lekarstwa, medycyna, odżywki, sport, zdrowie

(...) Wśród wielu sportowców siłowych uzupełnieniem codziennej diety coraz częściej są odżywki białkowe. Należy jednak pamiętać, że odżywki białkowe zawsze powinny być odpowiednio dobrane do naszego organizmu i co najważniejsze trzeba jest stosować zawsze zgodnie z zaleceniami. Przestrzegając te zasady będziemy w stanie równomierni rozłożyć porcje białka, które będą maksymalnie (...)

Dodany przez Waldek, w dniu 01/09/2014

Dodany przez Waldek, w dniu 01/09/2014

Pomoc psychologiczna

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, psycholog, zdrowie

(...) najbardziej owocne wyniki. Przepracowanie problemów czy pokonanie lęków powstałych w wyniku negatywnych przeżyć wymagają jednak przede wszystkim wielkiego wysiłku ze strony osoby, której udzielana jest pomoc. To ona musi samodzielnie przejść drogę przemiany i zaakceptować wszystkie swoje emocje, pogodzić się z przeszłością. Specjalista może pokazywać tylko tę drogę, podrzucać wskazówki i być wsparciem dla swojego (...)

Dodany przez Waldek, w dniu 27/01/2014

Dodany przez Waldek, w dniu 27/01/2014

Życie na obczyźnie

Słowa kluczowe: leczenie, lekarstwa, medycyna, praca

(...) zawodowych oraz poziomu życia.wśród tysięcy ofert, Dla zainteresowanych znajdzie się bez trudu idealna praca dla specjalistów radiologów. Osoba, która kontaktuje się z firmą Paragona jest obsługiwana kompleksowo. Firma otoczy opieką całą rodzinę tylko dlatego, aby poczuć się wygodnie i odnieść (...)

Dodany przez Krystian M., w dniu 27/05/2012

Dodany przez Krystian M., w dniu 27/05/2012

Na wojnę z żylakami

Słowa kluczowe: lekarstwa, uroda, zdrowie

(...) Nowoczesną a także efektywną metodą mało inwazyjnego usuwania żylaków jest ablacja laserowa EVLA i EVLT. Metoda EVLT wykorzystuje prąd elektryczny o częstotliwości 460 kHz a także mocy 2-4 W. W efekcie rażenia prądu ścianki żylaka zostają podgrzane do temperatury około osiemdziesięciu pięciu stopni Celcjusza, a w taki sposób wygenerowana energia cieplna powoduje obkurczenie się ścianek żylaka i w konsekwencji jego zmniejszenie a także zamknięcie. Leczenie żylaków metodą EVLA polega na wprowadzeniu końcówki lasera w przestrzeń żyły w znieczuleniu miejscowym. Laser generuje fale o długości niespełna dwa tysiące nm, jakie niszczą z powodzeniem ścianki żylaka i w konsekwencji prowadzą do zarastania jego światła. Świat idzie (...)

Dodany przez Tadeusz P., w dniu 23/05/2012

Dodany przez Tadeusz P., w dniu 23/05/2012
Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

styczeń 2018 październik 2017 sierpień 2017 sierpień 2016 lipiec 2016 sierpień 2015 marzec 2015 luty 2015 styczeń 2015 wrzesień 2014 maj 2014 styczeń 2014 wrzesień 2013 marzec 2013 maj 2012