medycyna

Rak prostaty - sposoby leczenia.

Słowa kluczowe: apteki, leczenie, lekarstwa, medycyna, nowotwór, rak, sposoby

(...) skuteczniejsze metody opracowane na leczenie raka prostaty sprawiają, że raka stercza można dzisiaj zaliczyć do chorób przewlekłych (oczywiście pod warunkiem, że zostanie odpowiednio wcześnie zdiagnozowany). Metody leczenia raka prostaty (...)

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 22/10/2017

Dodany przez Mikołaj G., w dniu 22/10/2017

Oferta czasów odchudzających w Resurs

Słowa kluczowe: góry, leczenie, medycyna, morze, rehabilitacja, turnusy, uroda, wczasy, zdrowie

(...) która być może pofolgowała sobie, jednak zrozumiała, jak poważne konsekwencje może za sobą nieść otyłość i zdecydowała się na walkę z nią i to dla niej są Wczasy Odchudzające - zapraszamy na wczasy (...)

Dodany przez Krystian M., w dniu 11/08/2016

Dodany przez Krystian M., w dniu 11/08/2016

Jak leczyć problemy z pęcherzem

Słowa kluczowe: lekarstwa, medycyna, zdrowie

(...) te: http://www.klinikaurologii.edu.pl/rak-gruczolu-krokowego/ ale mogą one oznaczać inne choroby. Czasem wystarczą proste metody. Jakie? Jest to specjalna gimnastyka mięśni dna macicy. Z wiekiem niestety one wiotczeją, ale można je wzmocnić. Ćwiczenia polegają na tym, że podczas oddawania moczu należy postarać się tak zacisnąć mięśnie, by przerwać strumień. Powinno się wytrzymać kilka sekund, a ćwiczenie to powtarzać kilkukrotnie w ciągu dnia. Warto bowiem pamiętać, że tylko regularny trening będzie miał pozytywne efekty. Innym sposobem, w jaki leczy się pęcherz nadreaktywny, jest (...)

Dodany przez Waldek, w dniu 04/07/2016

Dodany przez Waldek, w dniu 04/07/2016

Operacja żylaków- sposób na zdrowe nogi.

Słowa kluczowe: medycyna, uroda, zdrowie, żylaki

(...) Szacuje się, że aż 20 % naszego społeczeństwa boryka się z problemem żylaków kończyn dolnych. Choroba ta sprawia, że żyły powierzchniowe ulegają poszerzeniu, skręceniu lub innym zmianom chorobowym. Nieleczony problem może skutkować bardzo poważnymi konsekwencjami, nie tylko jeżeli chodzi o estetykę, bowiem żylaki nie wyglądają zbyt dobrze,  lecz także w kwestii zdrowia. Zaniedbane żylaki to na przykład stałe obrzęki, nieraz uniemożliwiające chodzenie. Dlatego żylaków nie wolno   żadnym wypadku (...)

Dodany przez Gabriela E., w dniu 13/03/2015

Dodany przez Gabriela E., w dniu 13/03/2015

Zdrowotne właściwości miodu

Słowa kluczowe: dieta, leczenie, medycyna, zdrowie

(...) czemu miód jest prawdziwym wybawieniem dla ciała narażonego na stały kontakt z niebezpiecznymi chemikaliami.Ponadto, miód zawiera acetylocholinę i potas, wzmacniające wydajność mięśnia sercowego, dlatego szczególnie warto polecić "płynne złoto" osobom borykającym się z chorobami serca. Miód nie musi oczywiście być spożywany sam, warto dodać do niego ziół, co pomoże "odblokować" inne lecznicze właściwości miodu. Na przykład:- Miód z dodatkiem aronii - poprawia apetyt i obniża ciśnienie krwi- (...)

Dodany przez Elwira T., w dniu 05/02/2015

Dodany przez Elwira T., w dniu 05/02/2015

Jaką rolę pełnią odżywki białkowe?

Słowa kluczowe: lekarstwa, medycyna, odżywki, sport, zdrowie

(...) wspomagać budowę beztłuszczową naszej masy mięśniowej. Odżywki białkowe pełnią bardzo wiele ważnych funkcji, zwłaszcza w przypadku osób, które na co dzień uprawiają sporty wytrzymałościowe i siłowe. Więcej konkretnych propozycji można znaleźć na.Na naszym rynku bez żadnego większego problemu znajdziemy mnóstwo rozmaitych odżywek proteinowych, które oczywiście nie różnią (...)

Dodany przez Waldek, w dniu 01/09/2014

Dodany przez Waldek, w dniu 01/09/2014

Estetyka zębów

Słowa kluczowe: leczenie, medycyna, zdrowie, zęby

(...) nimi żyć i z nimi się godzić, bo tacy specjaliści jak dentysta, ortodonta, stomatolog potrafią dopomóc nam na różne sposoby! I jak się okazuje też, w bardziej skomplikowanych sytuacjach w grę może wchodzić nawet endodoncja oraz chirurgia stomatologiczna czy protetyka.W ramach poprawy naszego uśmiechu w branży stomatologicznej wykonuje się różnego rodzaju zaawansowane zabiegi czy daje się możliwości, dzięki którym to można sprawić komuś szeroki uśmiech tym, że będzie można sprawić, że jego uśmiech będzie piękny. W tym celu Na szeroką skalę stosuje się takie możliwości jak rtg zębów, różnego rodzaju nowoczesne (...)

Dodany przez Krystian M., w dniu 29/09/2013

Dodany przez Krystian M., w dniu 29/09/2013

Życie na obczyźnie

Słowa kluczowe: leczenie, lekarstwa, medycyna, praca

(...) satysfakcję w wymarzonym zawodzie.Firma Paragona po włączeniu Polski do UE stała się profesjonalnym pośrednikiem a także doradcą w pozyskiwaniu pracy dla specjalistów z medycyny.Serwis paragona.com to centrum pośrednictwa, gdzie zbierają się oferty chętnych do pracy i pracodawców z różnych krajów.Firma (...)

Dodany przez Krystian M., w dniu 27/05/2012

Dodany przez Krystian M., w dniu 27/05/2012

Medycyna w sporcie

Słowa kluczowe: medycyna, uroda, zdrowie

(...) Charakterystyka rynku medycznego, a szczególnie medycyna sportowa, to obszary, jakie stawiają przed produktami dla pacjenta czy też produktami dla seniora bardzo wyśrubowane wymogi i nakładają paragrafy wymagające spełniania surowych norm bezpieczeństwa.Sklep medyczny już od przeszło lat zajmuje się fachowym oraz kompleksowym wyposażeniem sal medycznych oraz gabinetów w sprzęt dla seniora a także dla lekarza.Długi staż w dziedzinie handlu obsługującej zaopatrzenie medyczne pozwolił nam w wystarczająco dużym stopniu przetestować artykuły rehabilitacyjne czy też (...)

Dodany przez Waldek, w dniu 21/05/2012

Dodany przez Waldek, w dniu 21/05/2012

Choroby prostaty

Słowa kluczowe: leczenie, medycyna, zdrowie

(...) Podejrzewa się, że odpowiedzialne za to są niektóre fragmenty łańcucha DNA, których mutowanie może właśnie wzmagać rozmnażanie się komórek nowotworowych. Typowe objawy raka stercza to nazbyt częste wizyty w toalecie, możliwość występowania niewielkich ilości krwi w moczu, a także wzmagające się parcie na pęcherz w czasie oddawania moczu. Nieleczony rozrost prostaty może prowadzić do stosunkowo poważniejszych schorzeń takich jak: rak prostaty albo też rak gruczołu krokowego. Dlatego ważne jest, by profilaktycznie każdy mężczyzna po 40-ce poddawał się każdego roku badaniu przez odbyt, a więc per rectum. Umożliwia ono stosunkowo wczesne wykrycie komórek rakowych, dzięki czemu z sukcesem można prowadzić leczenie raka prostaty hormonami. Kuracja taka jednak jest kosztowna i nie w każdym przypadku daje zamierzone rezultaty. Jeśli rokowania lekarskie nie są zbyt optymistyczne, a dodatkowo rozpoczęły się przerzuty wtedy leczenie raka prostaty z przerzutami prowadzone jest metodami odmiennymi takimi jak: radioterapia, chemioterapia albo też nowatorską metodą HIFU, a więc (...)

Dodany przez Elwira T., w dniu 19/05/2012

Dodany przez Elwira T., w dniu 19/05/2012
Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

styczeń 2018 październik 2017 sierpień 2017 sierpień 2016 lipiec 2016 sierpień 2015 marzec 2015 luty 2015 styczeń 2015 wrzesień 2014 maj 2014 styczeń 2014 wrzesień 2013 marzec 2013 maj 2012