medycyna

Oferta czasów odchudzających w Resurs

Słowa kluczowe: góry, leczenie, medycyna, morze, rehabilitacja, turnusy, uroda, wczasy, zdrowie

(...) sobie, jednak zrozumiała, jak poważne konsekwencje może za sobą nieść otyłość i zdecydowała się na walkę z nią i to dla niej są Wczasy Odchudzające z Resursem - zapraszamy na wczasy nad morze.  Oferta rehabilitacyjna nad (...)

Dodany przez Krystian M., w dniu 11/08/2016

Dodany przez Krystian M., w dniu 11/08/2016

Jak leczyć problemy z pęcherzem

Słowa kluczowe: lekarstwa, medycyna, zdrowie

(...) te: http://www.klinikaurologii.edu.pl/rak-gruczolu-krokowego/ ale mogą one oznaczać inne choroby. Czasem wystarczą proste metody. Jakie? Jest to specjalna gimnastyka mięśni dna macicy. Z wiekiem niestety one wiotczeją, ale można je wzmocnić. Ćwiczenia polegają na tym, że podczas oddawania moczu należy postarać się tak zacisnąć mięśnie, by przerwać strumień. Powinno się wytrzymać kilka sekund, a ćwiczenie to powtarzać kilkukrotnie w ciągu dnia. Warto bowiem pamiętać, że tylko regularny trening będzie miał pozytywne efekty. Innym sposobem, w jaki leczy się pęcherz nadreaktywny, jest (...)

Dodany przez Waldek, w dniu 04/07/2016

Dodany przez Waldek, w dniu 04/07/2016

Operacja żylaków- sposób na zdrowe nogi.

Słowa kluczowe: medycyna, uroda, zdrowie, żylaki

(...) Szacuje się, że aż 20 % naszego społeczeństwa boryka się z problemem żylaków kończyn dolnych. Choroba ta sprawia, że żyły powierzchniowe ulegają poszerzeniu, skręceniu lub innym zmianom chorobowym. Nieleczony problem może skutkować bardzo poważnymi konsekwencjami, nie tylko jeżeli chodzi o estetykę, bowiem żylaki nie wyglądają zbyt dobrze,  lecz także w kwestii zdrowia. Zaniedbane żylaki to na przykład stałe obrzęki, nieraz uniemożliwiające chodzenie. Dlatego żylaków nie wolno   żadnym wypadku (...)

Dodany przez Gabriela E., w dniu 13/03/2015

Dodany przez Gabriela E., w dniu 13/03/2015

Zdrowotne właściwości miodu

Słowa kluczowe: dieta, leczenie, medycyna, zdrowie

(...) czemu miód jest prawdziwym wybawieniem dla ciała narażonego na stały kontakt z niebezpiecznymi chemikaliami.Ponadto, miód zawiera acetylocholinę i potas, wzmacniające wydajność mięśnia sercowego, dlatego szczególnie warto polecić "płynne złoto" osobom borykającym się z chorobami serca. Miód nie musi oczywiście być spożywany sam, warto dodać do niego ziół, co pomoże "odblokować" inne lecznicze właściwości miodu. Na przykład:- Miód z dodatkiem aronii - poprawia apetyt i obniża ciśnienie krwi- (...)

Dodany przez Elwira T., w dniu 05/02/2015

Dodany przez Elwira T., w dniu 05/02/2015

Jaką rolę pełnią odżywki białkowe?

Słowa kluczowe: lekarstwa, medycyna, odżywki, sport, zdrowie

(...) wspomagać budowę beztłuszczową naszej masy mięśniowej. Odżywki białkowe pełnią bardzo wiele ważnych funkcji, zwłaszcza w przypadku osób, które na co dzień uprawiają sporty wytrzymałościowe i siłowe. Więcej konkretnych propozycji można znaleźć na.Na naszym rynku bez żadnego większego problemu znajdziemy mnóstwo rozmaitych odżywek proteinowych, które oczywiście nie różnią (...)

Dodany przez Waldek, w dniu 01/09/2014

Dodany przez Waldek, w dniu 01/09/2014

Estetyka zębów

Słowa kluczowe: leczenie, medycyna, zdrowie, zęby

(...) nimi żyć i z nimi się godzić, bo tacy specjaliści jak dentysta, ortodonta, stomatolog potrafią dopomóc nam na różne sposoby! I jak się okazuje też, w bardziej skomplikowanych sytuacjach w grę może wchodzić nawet endodoncja oraz chirurgia stomatologiczna czy protetyka.W ramach poprawy naszego uśmiechu w branży stomatologicznej wykonuje się różnego rodzaju zaawansowane zabiegi czy daje się możliwości, dzięki którym to można sprawić komuś szeroki uśmiech tym, że będzie można sprawić, że jego uśmiech będzie piękny. W tym celu Na szeroką skalę stosuje się takie możliwości jak rtg zębów, różnego rodzaju nowoczesne (...)

Dodany przez Krystian M., w dniu 29/09/2013

Dodany przez Krystian M., w dniu 29/09/2013

Życie na obczyźnie

Słowa kluczowe: leczenie, lekarstwa, medycyna, praca

(...) satysfakcję w wymarzonym zawodzie.Firma Paragona po włączeniu Polski do UE stała się profesjonalnym pośrednikiem a także doradcą w pozyskiwaniu pracy dla specjalistów z medycyny.Serwis paragona.com to centrum pośrednictwa, gdzie zbierają się oferty chętnych do pracy i pracodawców z różnych krajów.Firma (...)

Dodany przez Krystian M., w dniu 27/05/2012

Dodany przez Krystian M., w dniu 27/05/2012

Medycyna w sporcie

Słowa kluczowe: medycyna, uroda, zdrowie

(...) Charakterystyka rynku medycznego, a szczególnie medycyna sportowa, to obszary, jakie stawiają przed produktami dla pacjenta czy też produktami dla seniora bardzo wyśrubowane wymogi i nakładają paragrafy wymagające spełniania surowych norm bezpieczeństwa.Sklep medyczny już od przeszło lat zajmuje się fachowym oraz kompleksowym wyposażeniem sal medycznych oraz gabinetów w sprzęt dla seniora a także dla lekarza.Długi staż w dziedzinie handlu obsługującej zaopatrzenie medyczne pozwolił nam w wystarczająco dużym stopniu przetestować artykuły rehabilitacyjne czy też (...)

Dodany przez Waldek, w dniu 21/05/2012

Dodany przez Waldek, w dniu 21/05/2012

Choroby prostaty

Słowa kluczowe: leczenie, medycyna, zdrowie

(...) Podejrzewa się, że odpowiedzialne za to są niektóre fragmenty łańcucha DNA, których mutowanie może właśnie wzmagać rozmnażanie się komórek nowotworowych. Typowe objawy raka stercza to nazbyt częste wizyty w toalecie, możliwość występowania niewielkich ilości krwi w moczu, a także wzmagające się parcie na pęcherz w czasie oddawania moczu. Nieleczony rozrost prostaty może prowadzić do stosunkowo poważniejszych schorzeń takich jak: rak prostaty albo też rak gruczołu krokowego. Dlatego ważne jest, by profilaktycznie każdy mężczyzna po 40-ce poddawał się każdego roku badaniu przez odbyt, a więc per rectum. Umożliwia ono stosunkowo wczesne wykrycie komórek rakowych, dzięki czemu z sukcesem można prowadzić leczenie raka prostaty hormonami. Kuracja taka jednak jest kosztowna i nie w każdym przypadku daje zamierzone rezultaty. Jeśli rokowania lekarskie nie są zbyt optymistyczne, a dodatkowo rozpoczęły się przerzuty wtedy leczenie raka prostaty z przerzutami prowadzone jest metodami odmiennymi takimi jak: radioterapia, chemioterapia albo też nowatorską metodą HIFU, a więc (...)

Dodany przez Elwira T., w dniu 19/05/2012

Dodany przez Elwira T., w dniu 19/05/2012
Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

sierpień 2017 sierpień 2016 lipiec 2016 sierpień 2015 marzec 2015 luty 2015 styczeń 2015 wrzesień 2014 maj 2014 styczeń 2014 wrzesień 2013 marzec 2013 maj 2012