Skuteczne wybielanie zębów


 • Stomatolog Krystyna Kołosowska

  ul. Kręta 14
  50-233 Wrocław
  tel. 48 698 804 706
  http://www.kreta14.pl
  kontakt@kreta14.pl

  http://www.kreta14.pl

tagi: zdrowie, apteki, leczenie

Coraz więcej osób zaczyna poważnie myśleć nad wybieleniem swoich zębów.

W końcu śnieżnobiały uśmiech to marzenie wielu z nas. Dzięki niemu będziemy wyglądać znacznie piękniej. Warto więc czasem zdecydować się na takie wybielanie zębów. To profesjonalny zabieg, który bez problemu wykonamy już w wielu klinikach stomatologicznych. Oczywiście najpierw będziemy musieli wybrać się na wizytę rozpoznawczą. To wtedy wybrany stomatolog dokładnie opisze nam, na czym będzie polegać cały zabieg. Dzięki temu będziemy mogli się do niego jeszcze lepiej przygotować. Pamiętajmy również, że po takim zabiegu należy przez parę dni specjalnie pielęgnować swoje zęby. Nie możemy wtedy spożywać napoi ani dań, które mogłyby zabarwić płytkę. Najszkodliwsze może okazać się wino, kawa oraz papierosy. Zrezygnujmy więc z takich używek, a cały zabieg przyniesie naprawdę zadowalające efekty.

Oczywiście metody stosowane przy wybielaniu zębów są bardzo różnorodne. Wszystko zależy tutaj od indywidualnego pacjenta. Decyzję o zastosowanej metodzie podejmiemy wspólnie z naszym stomatologiem. To właśnie on najlepiej nam doradzi i podpowie, które rozwiązanie będzie najlepsze dla nas i naszych zębów. Dzięki temu na pewno podejmiemy dobrą decyzję. Wystarczy więc odwiedzić specjalne miejsce, jakim jest klinika stomatologiczna. Nie oszczędzajmy na swoim zdrowiu i pięknym wyglądzie. Jeśli odzyskamy piękne, białe zęby, od razu zauważymy poprawę w swoim samopoczuciu. A żeby to osiągnąć wystarczy tylko skorzystać ze specjalnego zabiegu wybielania zębów, który wykonamy w wielu klinikach stomatologicznych. Czasem warto więc zainwestować w swoje zdrowie i piękny wygląd. Na pewno będziemy zachwyceni rezultatami końcowymi zabiegu.

Profesjonalne zabiegi wybielania zabów metodą nakładkową oferuje stomatolog Krystyna Kołosowska prowadząca Gabinet Kręta 14 we Wrocławiu.

Fotorelacja
zdrowie
apteki
leczenie
Dodany przez Elwira T., w dniu 22/08/2015

Zobacz także:

Copyright ©2017. rev. 4.0. [ ]

sierpień 2016 lipiec 2016 sierpień 2015 marzec 2015 luty 2015 styczeń 2015 wrzesień 2014 maj 2014 styczeń 2014 wrzesień 2013 marzec 2013 maj 2012